Urban Highline Festival | Lublin, Polska

Urban Highline Festival 2018 official logoWitamy na  Urban Highline Festival 2019!

UHF jest czescią Carnavalu Sztukmistrzów. Każdego roku, w ostatnim tygodniu lipca, miasto Lublin staje się placem zabaw dla kuglarzy, żonglerów i artystów ulicznych. Budynki stają się stanowiskami dla nas – highlinerów. Przejmujemy miasto i umożliwiamy wszystkim dostęp do wyjątkowych miejscówek dla spacerów w powietrzu.  Urban Highline Festival is a part of Carnaval Sztukmistrzów

Nasz festiwal daje możliwość przechodzenia unikatowych linii, tuż nad ulicami Lublina. Kilka metrów niżej zobaczysz liczny tłum, przytulne kawiarnie i niesamowitych artystów. Staniesz się częścią czegoś magicznego!

Walk above the street of Lublin | Urban Highline FestivalWyobraź sobie – każda osoba odwiedzająca starówkę pełną wyjątkowych, zabytkowych budynków, będzie spoglądać w górę, patrząc na Ciebie jak na iluzjonistę… lub Superbohatera!

Tak, na te kilka niesamowitych dni staniesz się kimś więcej niż tylko slacklinerem. Zaprezentujesz swoje supermoce grupie znajomych akrobatów i całym tłumom odwiedzającym nasze miasto.

ZAREJESTRUJ SIĘ ONLINE:
http://urbanhighline.pl/register/

To już 11. edycja Urban Highline Festival. Przybądź by powspominać poprzednie edycję lub doświadcz tego po raz pierwszy!

Biorąc udział w UHF2019 będziesz mieć dostęp dO:

Highlinów (18-88m) i airline (trickline nad siatką) w zabytkowych lokalizacjach wewnątrz starego miasta Lublina, pole namiotowe w środku miasta, slackline park, warsztaty, wyprzedaży sprzętu, konkursów, filmowych nocy i wielu innych!
W tym roku ograniczyliśmy liczbę wejściówek do 250 i otworzyliśmy nowy spot z 2 nowymi liniami, w ten sposób możesz spędzać jeszcze więcej czasu na taśmie!

Dzień 1 to dzień warsztatów
W pozostałe dni – otwieramy highliny

Pole namiotowe jest otwarte od 23 do 29 Lipca.

Regulamin i ceny biletów: http://urbanhighline.pl/uhf2019/pliki/regulamin/

Płatności:

  • kraje z waluta EUR i PLN – przelew bankowy
  • inne lokalizacje (spoza strefy euro) – jeśli masz problem z przelewem lub jest on za drogi, skontaktuj się z nami pod adresem registration@urbanhighline.pl

NIE WLICZONE ALE REKOMENDOWANE:

  • ubezpieczenie
  • jedzenie 🙂

LOKALIZACJA POLA NAMIOTOWEGO ORAZ INFO POINT:
https://goo.gl/3mYZKf

STREFY HIGHLINE:

Google Maps: https://goo.gl/KqTWiy

SlackMap: https://slackmap.com/x/s0696ycgGNiFT

PODSUMOWANIE POPRZEDNICH EDYCJI:
https://vimeo.com/135086901

Do zobaczenia w Lublinie!